Menu

Mieszarka GRAPHITE 58G787

Cechy produktu

  • Producent GRAPHITE 

Opis

"*SHORTDESC* dane technologiczne: rozmiar brutto (szer. X wys. X dł.): 29,00 x 20,50 x 41,00 cm Waga: 6.6 kg firma: GRAPHITE PKWiU: 28.24.11.0 Moc: 1600 W Napięcie zasilania: 230V~50Hz ilość wrzecion: 1 szt liczba biegów: 2 szt wariant uchwytu wiertarskiego: gwint M14 *LONGDESC* Mieszarka elektryczna GRAPHITE z silnikiem o mocy 1600 W, przeznaczona do mieszania masy gipsowej, zapraw klejowych lub farb.

Mieszarka dzięki wytrzymałej konstrukcji i efektywnemu systemowi odprowadzania ciepła przypasowana jest do pracy ciągłej przy pracach wykończeniowych na przeciętnych placach budowy. Mieszarka ma możliwość regulacji szybkości obrotowej wrzeciona.

Na pierwszym biegu silnik urządzenia może wygenerować do 500, a na drugim do 800 obrotów wrzeciona na minutę. Stosownie wyprofilowana rękojeść urządzenia pozwala na komfortową i bezpieczną pracę przez długi czas.

też dla bezpieczeństwa mieszarka została zaopatrzona w blokadę, zapobiegającą przypadkowe włączenie. W pakiecie z mieszarką znajdują się dwa mieszadła, jeden trzpień i dwa klucze. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia atest CE.

*PACKINFO* *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.