Menu

Mikrofon bezprzewodowy SARAMONIC SR-WM4CA + SR-HM4C

Cechy produktu

  • Producent Saramonic 

Opis

Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy odbiornika systemu SR-WM4C i mikrofonu scenicznego SR-HM4C. Łatwa obsługa, niewielka waga i wymiary znakomicie sprawdzą się w trakcie rejestrowania wywiadów i konferencji. Jest to niezastąpione urządzenie dla filmowców i realizatorów dźwięku, którzy stawiają na wysoką jakość przesyłanego sygnału.

System umożliwia pracę na czterech kanałach (istnieje możliwość wyboru kanału), gdzie zasięg działania wynosi do 60 metrów. Odbiornik posiada gniazdo słuchawkowe, umożliwiające odsłuch przesyłanego dźwięku.

Odbiornik jak i mikrofon zasilane są 2 bateriami AA - czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi 5 h. W komplecie znajduje się klips umożliwiający przypięcie odbiornika do paska i mocowanie na gorącą stopkę.

Mikrofon SR-HM4C jest zaopatrzony w przełącznik trójpozycyjny: ON/MUTE/OFF. Funkcja MUTE pozwala wyciszyć mikrofon bez wyłączania lub odłączania go od odbiornika....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.