Menu

Mikrofon BOYA BY-BM3030

Cechy produktu

  • Producent BOYA 

Opis

BY-BM3030 to mikrofon kierunkowy, proponujący studyjną jakość nagrań prowadzonych za jego pomocą. Został zaprojektowany w oparciu o inny, modny modelu mikrofonu, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrywanego dźwięku.

wspaniale stanie na wysokości zadania w trakcie wywiadów, vlogów, prezentacji, czy relacji z przeróżnych wydarzeń. Jego najważniejszą cechą jest super-kardioidalna charakterystyka kierunkowości – mikrofony tego typu są najbardziej oporne na sprzężenia i niezwykle poprawnie izolują dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą zwrócony jest mikrofon.

Mikrofon został zaopatrzony w zintegrowany uchwyt antywstrząsowy z zimną stopką i gwintem 1/4'' – dzięki czemu można go zamocować na stopce aparatu, statywie albo boomie. Zasilany jest natomiast z dwóch paluszków AA (brak w komplecie).

Z tyłu pokrywy umieszczono ponadto przełącznik zasilania, który pozwala na oszczędzanie energii w akumulatorach. Zaimplementowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm pozwala na bieżący odsłuch nagrywanego materiału.

W komplecie znajduje się także osłona przeciwwietrzna. Atrybuty: -Trwała konstrukcja ABS -Stosunek sygnału do szumu: 78dB -Zintegrowany amortyzator -Złącze: 3.5mm -rozmiary: 209.7 x 103....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.