Menu

Mikrofon BOYA BY-BM3031

Cechy produktu

  • Producent BOYA 

Opis

BY-BM3031 Mikrofon kierunkowy, proponujący studyjną jakość nagrań prowadzonych za jego pomocą. Został zaprojektowany w oparciu o inny, popularny modelu mikrofonu, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrywanego dźwięku.

świetnie spełni oczekiwania w trakcie wywiadów, vlogów, prezentacji, czy relacji z różnorodnych wydarzeń. Oporność Jego najważniejszą cechą jest super-kardioidalna charakterystyka kierunkowości – mikrofony tego typu są najistotniej oporne na sprzężenia i wyjątkowo korzystnie izolują dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą zwrócony jest mikrofon.

konstrukcja Mikrofon został wyekwipowany w zintegrowany uchwyt antywstrząsowy z zimną stopką i gwintem 1/4'' – dzięki temu można go zamocować na stopce aparatu, statywie lub boomie. Zasilany jest natomiast z dwóch paluszków AA (brak w komplecie).

Z tyłu obudowy umieszczono ponadto przełącznik zasilania, który umożliwia oszczędzanie energii w akumulatorach. Wbudowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego materiału.

W komplecie znajduje się w dodatku osłona przeciwwietrzna. Ważnym elementem konstrukcji jest także filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania maszyn klimatyzacyjnych albo ruchu ulicznego.

BY-BM3031 proponuje także możliwość szybkiego dopasowania głośności nagrywanego dźwięku – zależnie od potrzeb możemy ją zniżyć o 10 dB, albo podbić o 20 dB. Atrybuty -Trwała konstrukcja ABS -Stosunek sygnału do szumu: 80dB SPL -Niższy poziom hałasu i wyższa czułość -Dwustopniowy filtr górnoprzepustowy -Trzy poziomy dobrania głośności dźwięku (-10dB, 0, + 20dB) -Złącze: 3.5mm -wymiary: 209.7 x 103....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.