Menu

Mikrofon gamingowy HIRO Ichos

Cechy produktu

  • Producent HIRO 

Opis

Mikrofon gamingowy HIRO® Ichos - poznaj nowy rozmiar komunikacji! HIRO® Ichos to mikrofon przypasowany do komunikacji drużynowej w grach multiplayer oraz przez popularne komunikatory. Jego wielokierunkowość zapewnia świetne zbieranie dźwięku ze wszelkich stron, co jest stanowczo przydane w chwili dynamicznej i nerwowej rozgrywki.

Pozwala także przyjąć wygodną pozycję za komputerem i nie martwienie się czy kierujemy swój głos wprost do membrany mikrofonu. W sytuacji mikrofonu dla graczy HIRO® Ichos nie będziesz mieć takiego problemu, membrany znajdujące się po obu jego stronach, starannie zbiorą Twój głos z każdego kierunku.

wbudowana eliminacja szumów, dodatkowo wpływa na czystość dźwięku, słyszanego po drugiej stronie. To bardzo ważny element, ponieważ ważne jest nie tylko to co mówi się do mikrofonu w trakcie gry, ale także czy cała drużyna korzystnie Cię usłyszy.

Jest to ważne ze względu na możliwość braku porozumienia drużynowego i brak koordynacji działań a ostatecznie przegraną. W pakiecie z mikrofonem znajdziesz także statyw z gumowymi podstawkami pod nóżkami, które zapewniają stabilność mikrofonu.

Mikrofon można wyjąć ze statywu i trzymać go oddzielnie w ręku, co może być pomocne przy zwykłych rozmowach poprzez komunikatory.Mikrofon HIRO® Ichos jest urządzeniem typu Plug & Play. Oznacza to,starczy go podłączyć do portu USB w komputerze i od razu możesz korzystać z mikrofonu.

Nie wymaga to żadnego oprogramowania i jest kompatybilny z każdym komputerem i laptopem....

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Jacek - Wystawiona 2 tygodnie temu
Zdecydowanie polecam. Kupiłem rok temu do nagrywania tutoriali i dobrze służy.
Tomasz - Wystawiona 3 dni temu
Bardzo fajnie się sprawdza do rozmów, statyw ułatwia ustawienie. Zbiera w porządku, bez szumów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.