Menu

Mikrofon GENESIS Radium 600

Cechy produktu

  • Producent GENESIS 

Opis

MIKROFON STUDYJNY RADIUM 600

zestaw KOMPLETNY DLA STREAMERA
Myślisz o tym jak rozwinąć swój kanał na YouTube albo ulepszyć jakość swoich transmisji on-line? Nic prostszego. Genesis Radium 600 to wysokiej jakości mikrofon studyjny z bogatym wyposażaniem i funkcjonalnością, która ucieszy każdego, początkującego jak i już innowacyjnego streamer a. Pakiet składa się z mikrofonu, statywu wraz z elementami mocującymi, pop-filtrem, statywem i gąbką.

USŁYSZĄ O TOBIE!
Radium 600 umożliwia wyśmienite odwzorowane nagrywanego dźwięku. Jest to mikrofon pojemnościowy a jego kapsuła została wykonana tak, aby jak najlepiej zbierać głos płynący w jego kierunku efektywnie eliminować dźwięki, które znajdują się za mikrofonem. Taka funkcja nosi nazwę polaryzacji kardioidalnej. Dzięki czemu mikrofon dobrze oddaje barwę głosu, tonację i pokazuje całkowitą moc możliwości głosowych streamera.

PEŁNA KONTROLA
Wysoka jakość nagrywek to nie wszystko. Radium 600 ma także szereg udogodnień związanych z jego obsługą. Zaimplementowany przycisk mute pozwala w odpowiednim momencie go wyciszyć tak, żeby móc np. Swobodnie przeprowadzić rozmowę telefoniczną. Mikrofon został także wyposażony w kontrolę czułości nagrywania oraz kontrolę głośności odsłuchu. Taki poziom kontroli wyraźnie upraszcza prowadzenie streamów. Do mikrofonu możemy wpiąć także słuchawki dzięki zastosowanemu wejściu Jack 3,5 mm.

MOBILNOŚĆ

Organizujesz wspólnego streama ze znajomym? Spakowanie obecnego mikrofonu dostarcza problemów? Radium 600 jest na to przygotowany. Dzięki użytecznej walizce, użytkownik może łatwo spakować mikrofon i bezpiecznie przetransportować go tam gdzie zechce.

PRZYDATNE DODATKI
Ponieważ zależy nam na jak najkorzystniejszej jakości naszych produktów, do naszego zestawu dorzuciliśmy pop-filtr, a także gąbkę. Pop-filtr będzie niwelował dźwięk przy tak zwanych spółgłoskach wybuchowych a gąbka pozwoli chronić metalową konstrukcję mikrofonu stanowiąc kolejny filtr. Nagrywanie będzie dzisiaj nie tylko łatwiejsze, ale też bardziej mistrzowskie.EAN: 5901969412109
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NGM-1241
Złącza: 1 x USB 2.0
Pasmo przenoszenia (min.): 30 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 18000 Hz
Czułość: 36 dB
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny
Akcesoria w pakiecie: Pop-filtr Gąbka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.