Menu

Mikrofon NOVOX NC 1 Game

Cechy produktu

  • Producent NOVOX 

Opis

NC-1 jest mikrofonem dedykowanym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows, a także Mac OS.X. Urządzenie łączy się z komputerem przy pomocy portu USB w trybie Plug&Play. Chwilę później, dzięki w pełni automatycznej instalacji sterowników, użytkownik może cieszyć się gotowym do pracy systemem rejestracji dźwięku.

NC-1 współpracuje z dowolnym oprogramowaniem DAW, a jego właściwości sygnałowe przekładają się bezpośrednio na wysoka jakość oferowanego brzmienia. Mikrofon pozostał wyekwipowany w przetwornik analogowo-cyfrowy, pracujący w trybie 48kHz 16-bit, a kompozycja samej membrany zagwarantuje pasmo przenoszenia z zakresu 30Hz-18kHz.

Tak duża odpowiedź częstotliwościowa określa niezwykle uniwersalne użycie NC-1. Można z powodzeniem wykorzystać go do nagrywania wokali, przeróżnego rodzaju instrumentów, efektów przestrzennych, a także lektora.

Dzięki kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, mikrofon zarejestruje wyjątkowo dobrze jednocześnie sygnał trąbki jak i gitary akustycznej. Największą zaletą NC-1 jest jego mobilność. Może on zostać zabrany w dowolne miejsce by tam, przy pomocy przenośnego komputera zarejestrować dźwięk z koncertu, wykładu bądź prezentacji multimedialnej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.