Menu

Mikrofon SPC GEAR SM900 SPG026

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone to bogato zaopatrzony pakiet składający się z mikrofonu oraz niezbędnych akcesoriów będących podstawowym narzędziem streamera i youtubera. Mikrofon rejestruje dźwięk o szerokiej częstotliwości od 18 do 21 000 Hz a także wyposażony został w mechanizmy eliminujące niepożądane zakłócenia.

Kardioidalna charakterystyka gwarantuje dużą głębię, uchwyt antywstrząsowy usuwa drgania mogące się pojawić w trakcie intensywnego grania, a kompatybilność z Plug&Play ułatwia do maksimum korzystanie z mikrofonu.

zestaw SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone składa się z kilku składników. Podstawą jest w pełni dostosowywane ramię z uchwytem antywstrząsowym i filtrem POP. Części te są kluczowe nie tylko dla wygody wykorzystywania, ale także dla minimalizacji wszystkich zakłóceń pochodzących z biurka czy np.

podmuchów powstałych przy szybszym oddechu osoby nagrywającej. Jednocześnie, kabel USB został przeprowadzony bezpośrednio we wnętrzu ramienia dla zachowania maksymalnej estetyki i komfortu. Kardioidalna charakterystyka mikrofonu SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone sprawia, iż dźwięk rejestrowany jest przeważnie z przodu i znamionuje się dużą głębia przy jednoczesnej redukcji zbędnych odgłosów z otoczenia.

Jest rozwiązaniem dla streamerów, youtuberów czy muzyków, którym zależy na rejestrowaniu dźwięków jak w studiu nagraniowym. Pomaga w tym szeroki zakres rejestrowanej częstotliwości od 18 do 21 000 Hz niski poziom szumów własnych oraz brak efektu sprzężenia zwrotnego.

Mikrofon SM900 działa w trybie Plug&Play, co oznacza,wystarczy podpiąć go do komputeracieszyć się z pełni możliwości oferowanych przez ten towar. Nie ma potrzeby instalowania sterowników czy dopełniającego oprogramowania, co zwiększa kompatybilność mikrofonu z aplikacjami i platformami umożliwiających rozpoczęcie nagrywania w najwyższej jakości.

Mikrofon rejestruje dźwięki z szerokiego zakresu częstotliwości od 18 aż do 21 000 Hz. Większość niepożądanych zakłóceń jest eliminowana oraz nie występuje efekt sprzężenia zwrotnego. W pakiecie oprócz mikrofonu wynajdziemy uchwyt antywstrząsowy, który pousuwa niepotrzebne drgania z otoczenia.

załączony POP Filtr zadba, żeby dźwięki związane z ekspresowo poruszającym się powietrzem zostały zarejestrowane czysto, a w pełni regulowane ramię pozwoli ustawić mikrofon w wybranym miejscu. We wnętrzu ramienia wpuszczony jest kabel USB co sprawia, iż cały pakiet wygląda schludnie.

SPC Gear SM900 to także znaczna precyzyjność wykonania i najwyższa klasa użytych materiałów. To wszystko w połączeniu z szykownym designem sprawia, że mikrofon ten znamionuje się nie tylko wysoką jakością nagrań,też wytrzymałością na uszkodzenia i atrakcyjnym wyglądem, co jest kluczowe dla streamerów, youtuberów, jak i osób tworzących własne podcasty.Akcesoria w zestawie: regulowane ramię w pełni obrotowe, pozwoli ustawić mikrofon w wybranym przez nas miejscu.

równocześnie w ramieniu przeprowadzony jest przewód USB, co powoduje, iż mikrofon z całym zestawem wygląda estetycznie i schludnie. Uchwyt antywstrząsowy likwiduje drganie z otoczenia i dźwięki powstające podczas intensywnego korzystania z komputera.

POP Filtr odpowiada za to, aby dźwięki związane z szybko poruszającym się powietrzem (tzw. Spółgłoski wybuchowe) brzmiały czysto, a równocześnie zapobiega brudzeniu się mikrofonu. Rozmiary: 280 x 405 x 115 mmPozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.