Menu

Mikrofon TRUST GXT 252 Emita 21753

Cechy produktu

  • Producent TRUST 

Opis

trust GXT 252 Emita Streaming Microphone GXT 252 Emita Streaming Microphone profesjonalny studyjny mikrofon USB w skrzynce transportowej z szczególnie dokładną kardioidalną charakterystyką nagrywania do streamingu, podcastów, nakładania głosu i muzyki akustycznej nieduże wymogi Komputer PC albo notebook z portem USB Windows 7, 8, 10 Jesteś vlogerem, piosenkarzem, graczem, a może po prostu lubisz rozmowy na Skypie lub całymi dniami gawędzić ze znajomymi? Ci trzeba więc idealnego mikrofonu!

Dzięki mikrofonowi studyjnemu Trust Emita USB z łatwością nagrasz dźwięk i skomunikujesz się z całym światem. Ciepły, bogaty i czysty dźwięk Kiedy nagrywasz podcast, muzykę albo vloga, Ci potrzeba profesjonalnego brzmienia.

Z mikrofonem studyjnym Emita USB nagrasz piosenki, rap albo instrumenty akustyczne, z widocznym i ciepłym dźwiękiem. Kardioidalna charakterystyka nagrywania zbiera większość dźwięków z przodu mikrofonu, a te z otoczenia są prawie niesłyszalne.

W ten sposób nagrywasz starannie to, co chcesz i jak chcesz. Niewiarygodnie stabilny Dzięki ciężkiej metalowej podstawie i wysokiej klasy uchwytowi przeciwwstrząsowemu mikrofon pozostaje zrównoważony na każdym podłożu.

Uchwyt zapobiega przenoszeniu wibracji z podstawy mikrofonu, więc możesz nagrywać dalej choćby wtedy, gdy uderzysz przypadkiem w stół; niewiele znaczące wstrząsy zostaną pochłonięte. Podwójny pop filtr i &osłona z gąbki Nie szkoda Ci czasu na edytowanie nagrań w celu stonowania dźwięków spółgłosek wybuchowych (jak P czy B) lub syków? Podwójny pop filtr poprawi jakość nagrania głosu.

Będziesz posiadać pewność, iż dźwięk jest czysty bez potrzeby dodatkowej edycji. Osłona z gąbki zapobiega nagrywaniu dźwięku podmuchów, sprawdzając się nadzwyczajnie w sytuacji wywiadów w wietrznych miejscach.

Nagrywanie w biegu Dzięki wytrzymałemu aluminiowemu etui możesz zabrać studio nagrań ze sobą. Weź mikrofon w podróż, a etui ochroni go podczas transportu. Mikrofon studyjny Emita USB wyekwipowany jest w cyfrowe złącze USB, co czyni go perfekcyjnym do pracy z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem.

Po prostu podłącz i zacznij nagrywać, nie trzeba instalować oprogramowania ani sterowników....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.