Menu

Trust Mikrofon Gamingowy GXT 244 BUZZ

Cechy produktu

  • Producent Trust 

Opis

Jeśli szukasz mikrofonu, który perfekcyjnie pasuje do streamingu gier i nagrywania w najwyższej jakości, zobacz mikrofon Trust GXT 244 Buzz Streaming Microphone. Charakteryzujący się znakomitą jakością dźwięku, a jednocześnie nieskomplikowany w obsłudze, mikrofon ten przenosi Twoje nagrania na wyższy poziom.

Ze wszystkich sprzętów koniecznych do nagrywania, mikrofon ma największy wpływ. Ma za zadanie wychwycić głos oraz instrumenty w realnie najwyższej jakości. Dlatego także mikrofon streamingowy Trust GXT 244 Buzz Streaming Microphone został zbudowany tak, by zapewnić klarownie czyste i bogate nagrania o jakości przypominającej te ze studia.

Mikrofon Buzz został zaprojektowany specjalnie do nagrywania głosu. Kardioidalna charakterystyka nagrywania zagwarantuje wysoką jakość nagrań poprzez izolację głosu, minimalizując tym samym szumy tła. Nieprzeciętnie nadaje się do wyjątkowo czystego, dokładnego i ciepłego dźwięku podczas transmisji gry, lecz także do podcastów, vlogowania i nagrywania lektora lub instrumentów akustycznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.