Menu

Trust Mikrofon Gamingowy GXT 258 FYRU

Cechy produktu

  • Producent Trust 

Opis

Niezależnie od tego, czy szukasz mikrofonu do nagrywania podcastu lub ścieżki muzycznej, czy również do transmisji sesji gamingowej, mikrofon Trust GXT 258 Fyru 4-in-1 Streaming Microphone przenosi Twoje nagrania na wyższy poziom.

Poznaj wielofunkcyjny mikrofon, który znamionuje się perfekcyjną jakością dźwięku i jednocześnie jest nieskomplikowany w obsłudze. Ze wszelkich sprzętów koniecznych do nagrywania, mikrofon ma największy wpływ.

Ma za zadanie wychwycić głos oraz instrumenty w możliwie najwyższej jakości. Dlatego także mikrofon Trust GXT 258 Fyru 4-in-1 Streaming Microphone został zbudowany tak, aby zapewnić krystalicznie czyste i bogate nagrania o jakości przypominającej te ze studia.

Mikrofon Fyru pozwala nagrywać w 4 różnych trybach, zoptymalizowanych do każdej sytuacji. Skorzystaj z trybu kardioidalnego, aby uzyskać czyste nagranie bez szumów otoczenia - funkcja nadzwyczajna do podcastów jednoosobowych.

Jeśli nagrywasz z drugą osobą albo przeprowadzasz wywiad, użyj trybu dwukierunkowego. Stereo to tryb do nagrywania stereofonicznego zestawu muzycznego. Przechwyć wszystkie otaczające Cię dźwięki przy pomocy trybu wszechkierunkowego, stanowiącego nadzwyczajne rozwiązanie w sytuacji prowadzenia grupowego podcastu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.