Menu

Zestaw bezprzewodowy NOVOX Free B1 z mikrofonem

Cechy produktu

  • Producent NOVOX 

Opis

Bezprzewodowe systemy mikrofonowe z kolekcji FREE są połączeniem najlepszego stosunku jakości do ceny, nadzwyczajnego brzmienia, a także najwyższej jakości wykonania. Mikrofony i odbiorniki z serii FREE charakteryzują się szerokim zakresem częstotliwości, pokaźnym zasięgiem, a także mocną konstrukcją, która nie zawiedzie choćby w skomplikowanych warunkach.

Każdy system bezprzewodowy serii FREE jest zaopatrzony w zasilacz i kabel jack-jack.Dla mikrofonów do ręki jest ponadto opcjonalnie w ofercie ładowarka FREE Charger, która pozwala ładować mikrofony do ''ręki''.

kolekcja FREE jest przystępna w konfiguracji: - z jednym (H1) lub dwoma (H2) mikrofonami do ręki - z jednym (B1) lub dwoma (B2) mikrofonami nagłownymi z jednym (H1) i jednym (B1) jako zestaw HB2. Seria FREE działa w paśmie UHF i ma 12 osobnych pasm co zezwala na możliwość instalacji 12 mikrofonów jednocześnie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.