Menu

AKG D7 mikrofon dynamiczny Płacąc przelewem przesyłka gratis!

Cechy produktu

  • Producent AKG 

Opis

dyn, superkardio, dla solistów, b.oporny na sprze=. I uderzenia w obudowe, standard na sceneW ofercie firmy AKG pojawił się nowy profesjonalny mikrofon dedykowany dla wokalistów – D 7. Dynamiczny mikrofon charakteryzuje stylistyka zbliżona do tej jaką prezentują modele C 5 i D 5 (nowy design i obudowa zapewniająca wytrzymałość i wytrzymałość).

Podobnie jak D 5, także nowy model został wyekwipowany w membranę Laminated Varimotion. Mikrofon o charakterystyce superkardioidalnej oferowany będzie w trzech wersjach (typowa D 7 i wyekwipowana w wyłącznik wersja D 7S oraz jako głowica D 7 WL 1 dla nadaników wchodzących w skład systemów transmisji bezprzewodowej WMS 4000 i WMS 4500).

Mikrofon D 7 charakteryzuje się pasmem przenoszenia 70 Hz – 20 kHz, czułością 2.6 mV/Pa, maks. SPL 147 dB (1% THD) i impedancją 600 Ohm. Model ten zaopatrzono w filtr górnoprzepustowy 80 Hz (za każdym razem aktywny) i cewkę redukującą przydźwięk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.