Menu

Audix F-50 mikrofon dynamiczny

Cechy produktu

  • Producent Audix 

Opis

F50 - 190zł F50S (z włącznikiem) - 220złMikrofon dynamiczny Audix F-50 F50 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym zaprojektowanym z myślą o szerokiej gamie rozmaitych aplikacji studyjnych i „live". Znany jest z ciepłej, naturalnej reprodukcji dźwięku, niepodatności na sprzężenia i zdolności przetwarzania bez zniekształceń, choćby przy szczególnie obszernym ciśnieniu akustycznym Charakterystyka F50 jest kardioidalna, co bezapelacyjnie pomaga w izolowaniu wokalu od reszty instrumentów będących na scenie.

Mikrofon oferuje szeroki zakres częstotliwości wynoszący 50 Hz - 16 kHz. F50 przystępny jest na dodatek w wersji z przełącznikiem on-off (F50-S). F50 zaprojektowany został z myślą o małych średnich systemach nagłośnieniowych.

zagwarantuje on wówczas pełne i klarowne brzmienie. F50 znamionuje delikatne podbicie pasm średnich, co zezwala na dużo ulepszoną prezencję głosu wokalisty. Bezspornie jest to niebywała jakość w unikatowej cenie.

Mikrofon zagwarantuje symetryczny sygnał, wytrzymałą czarną obudowę (stop cynku), stalowy grill i pozłacane złącze XLR. Wytrzymały uchwyt ABS, zawarty w zestawie. Osiągalne wykorzystania: Wokal Instrumenty perkusyjne, kolumny gitarowe Instrumenty akustyczne Domowe studia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.