Menu

AUDIX OM3 - mikrofon dynamiczny

Cechy produktu

  • Producent AUDIX 

Opis

Mikrofon wokalno-instrumentalny Audix OM-3 Zaprojektowany, złożony i przetestowany w USA, OM3 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym sprawdzającym się w szerokiej gamie różnorodnych aplikacji studyjnych, a także „live".

OM3 znany jest na ogół z wyjątkowo czystej i dokładnej reprodukcji dźwięku, odporności na sprzężenia i zdolności przetwarzania nad wyraz znacznego ciśnienia akustycznego bez tworzenia zniekształceń.

Charakterystyka OM3 jest hiperkardioidalna, co bezdyskusyjnie pomaga w izolowaniu wokalu od reszty instrumentów będących na scenie. Mikrofon oferuje szeroki zakres częstotliwości wynoszący 50 Hz - 18 kHz.

OM3 posiada na dodatek cienką membranę VLM™ (Very Low Mass) gwarantującą szczególnie naturalne brzmienie z wyjątkowo dobrym przenoszeniem transjentów. OM3 naturalnie wybarwia niskie częstotliwości broniąc przed huczeniem i obniżając poziom szumów.

W połączeniu z skrajnie wyraźnymi środkowymi częstotliwościami, czyni to OM3 doskonałym wyborem w przypadku nawet największych systemów nagłaśniających. Mikrofon proponuje symetryczny sygnał, jest wyjątkowo komfortowy i praktyczny, a jego czarna obudowa (z mocnego stopu cynku) zaprojektowana została w sposób dający jej najwyższą wytrzymałość choćby w ciężkich warunkach.

Nylonowy uchwyt zawarty w komplecie. Osiągalne wykorzystania: Występy sceniczne "na żywo" Broadscast Saksofon, blaszane instrumenty dęte, gitary, dobro, flety, instrumenty perkusyjne Domowe studia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.