Menu

Auna CM001B studyjny mikrofon pojemnościowy XLR czarny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

auna Pro CM001B Studio-Mikrofon to profesjonalny mikrofon pojemnościowy. Dzięki wysokiej czułości, niskiemu poziomowi szumów własnych oraz szerokiemu pasmu przenoszenia, mikrofon ten asygnowany jest do obsługi występów scenicznych i do realizacji nagrań instrumentalnych i wokalnych.

Mikrofon auna Pro Profi odszuka też użycie jako medium do tworzenia własnych podcastów i własnych produkcji radiowych. Bardzo wielka, 32 mm kapsuła-nerka, której membrany tworzone są ze złota, zagwarantuje nadzwyczajne warunki do produkcji studyjnych, nagrań domowych, a także nagrań live.

ponadto mikrofon studyjny auna Pro ma zintegrowany filtr Low Cut, który w razie potrzeby można aktywować, korzystając z ukrytego w obudowie przełącznika. Mikrofon wymaga zasilania phantom 48V. Mikrofon wraz z siatką-pająkiem można ustawić na statywie z gwintem 5/3"- 5/8" - dzięki załączonemu adapterowi.

mocny, ciężki korpus mikrofonu studyjnego auna Pro CM001S, wytwarzany z mosiądzu, jest nie tylko nad wyraz niepodatny na wstrząsy i zadrapania. Utrzymany w czarnej kolorystyce zachowuje w dodatku ponadczasowy styl.

podczas transportu szlachetnie tworzony mikrofon spoczywa w futerale, chroniącym go przed uszkodzeniami.Proszę zauważyć, iż mikrofon nie jest zaopatrzony w interfejs USB. Do bezpośredniego podłączenia do komputera, zalecamy numery pozycji 10006514, 10006515, 10011703 i 10011711.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.