Menu

Auna CM001B zestaw mikrofonowy V4 mikrofon ramię sterujące pop filtr czarny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: zestaw do domowego studia nagrań auna CM001B V4 posiada mikrofon objętościowy CM001S, pop fitr i dostosowane ramię mikrofonowe.Mikrofon pojemnościowy Auna CM001B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy, zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu - pomaga mu w tym zwłaszcza charakterystyka kardioidalna kierunkowości.

Mikrofon pozwala na uzyskanie wspaniałej jakości nagrań, które można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub przypasować go do streamingu radiowego.dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna CM001B.

Nylonowy naciąg ogranicza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy na obudowie. Pająk można z łatwością zamontować na typowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję unikatowej trwałości, nawet w przypadku częstego transportu zagwarantuje konkretna pokrywa z metalu i jednostajny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo sprawnie chroni 32 mm kapsułę mikrofonu.Pop filtr Malone POP-1 o średnicy 16 cm odfiltrowuje niepożądane odgłosy tła gwarantując wysoką jakość nagrań głosowychSkładany, przystępny w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 pozwala na prędkie korzystanie z mikrofonu.

Składany albo rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie. Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu albo półki przy pomocy śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak z łatwością stać się częścią współczesnego świata showbiznesu!

Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego auna CM001B V4!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.