Menu

Auna CM600 studyjny mikrofon pojemnościowy USB brązowy

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Auna CM600 to świetnie dopracowany mikrofon pojemnościowy, który spełnia kryteria urządzeń cyfrowych. Dzięki temu mikrofon przy pomocy kabla i w trybie Plug&Play komunikuje się z komputerami stacjonarnymi i laptopami.

Mikrofon Auna został zaprojektowany z myślą o śpiewie i wokalu. Sample Rate 16 bit/48kHz i zbilansowana charakterystyka objętościowa najkorzystniejszą jakość dźwięku podczas nagrywania wokalu. Przez co proponuje nieprzeciętny materiał do zamieszczenia w piosence, podcaście czy audycjach radiowych.

Auna CM600 jest dostarczany wraz z uchwytem rodzaju pająk. Nylonowa powłoka uchwytu niweluje rezonans i zakłócenia, które mogą powstać na obudowie mikrofonu. 5/8" gwint zezwala na montaż uchwytu na statywie mikrofonowym.

Adapter gwinta 3/8" na 5/8" gwarantuje pewne umiejscowienie urządzenia na statywie. Wytrzymała metalowa pokrywa i stalowa siatka w brązowym odcieniu skrywają 22mm kapsułę mikrofonu. Oba wydajnie chronią główny komponent i umożliwiają bezpieczny transport, a także zastosowanie mikrofonu w rozmaitych miejscach, np.

autobusie czy podczas spontanicznych sesji nagraniowych w hotelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.