Menu

Auna MIC-900BL USB Mikrofon pojemnościowyniebieski Charakterystyka kardioidalna studyjny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

auna Pro MIC-90BL jest mikrofonem objętościowym asygnowanym do zastosowań cyfrowych. Kablem USB można podłączyć go do komputera PC albo notebooka i jest on od razu - dzięki technice Plug&Play - gotowy do pracy.Mikrofon auna Pro MIC-900BL - zoptymalizowany pod kątem nagrywania śpiewu i mowy - o częstotliwości próbkowania 16 bit / 48 kHz i stabilnej charakterystyce kardioidalnej umożliwia nagrywanie partii wokalnych w najwyższej jakości, wytwarzając tym samym idealny materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów albo prezentacji dla własnego streamingu radiowego.dołączony uchwyt/pająk mikrofonowy służy do zamocowania mikrofonu auna Pro MIC-900BL.

Nylonowa warstwa redukuje rezonansowe drgania akustyczne i zakłócenia powstające na obudowie. Gwint wielkości 5/8 cala zezwala na zamontowanie uchwytu/pająka mikrofonowego na typowym statywie mikrofonowym.

Adapter 3/8 "- 5/8" zapewnia możliwość wykorzystania w sytuacji gwintów o innej wielkości.Wytrzymały korpus w kolorze niebieskim, a także kosz stalowy broniący 16-milimetrową wkładkę mikrofonu z elektretu zapewniają wyjątkowo długą żywotność i trwałość, dzięki czemu mikrofon można bezproblemowo wykorzystać na przykład do sesji nagraniowych w autobusie lub w hotelu, a nie tylko w studiu nagraniowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.