Menu

Auna MIC-900G USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pop filtr osłona i ramię steruj

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: pakiet mikrofonowy V5 do domowego studia nagrań auna MIC-900G mieści mikrofon objętościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię sterujące.Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900G to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy.

za pomocą kabla USB można go prosto podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zaimplementowanej technologii Plug & Play jest gotowy do zastosowania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości.

Przy jego pomocy można uzyskać perfekcyjnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub przypasować go do streamingu radiowego.dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna MIC-900G.

Nylonowy naciąg zmniejsza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można łatwo zamontować na standardowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję unikatowej trwałości, nawet w sytuacji częstego transportu zagwarantuje konkretna obudowa z metalu i jednostajny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo wydajnie chroni kapsułę 16-mm mikrofonu elektretowego.Pop filtr Malone POP-1 o średnicy 16 cm odfiltrowuje niepożądane odgłosy tła zapewniając wysoką jakość nagrań głosowych. Dołączona osłona mikrofonowa auna MP32 MKII ulepsza jakość dźwięku, namierzając zakłócenia i odbicia dźwięku.za pomocą pianki akustycznej o grubości 5 cm.Składany, prosty w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 zezwala na prędkie korzystanie z mikrofonu.

Składany albo rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie. Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu albo półki przy pomocy śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak łatwo stać się częścią współczesnego świata showbiznesu!

Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego auna MIC-900G USB V5!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.