Menu

Auna Pro MIC-900-RD USB Mikrofon pojemnościowyczerwony Charakterystyka kardioidalna studyjny

Cechy produktu

  • Producent Auna Pro 

Opis

MIC-900 producenta auna Pro jest cyfrowym mikrofonem objętościowym asygnowanym do zastosowań cyfrowych. Kablem USB można podłączyć go do komputera PC albo laptopa i jest on od razu - dzięki technologii Plug&Play - gotowy do pracy.Mikrofon auna Pro MIC-900 - zoptymalizowany pod kątem nagrywania śpiewu i mowy - o częstotliwości próbkowania 16 bit / 48 kHz i stabilnej charakterystyce kardioidalnej umożliwia nagrywanie partii wokalnych w najwyższej jakości, wytwarzając tym samym nieprzeciętny materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkowaniu utworów, podcastów, videoblogów lub prezentacji dla własnego streamingu radiowego.załączony uchwyt/pająk mikrofonowy służy do zamocowania mikrofonu auna Pro MIC-900.

Nylonowa powłoka tekstylna redukuje rezonansowe drgania akustyczne i zakłócenia powstające na obudowie. Gwint wielkości 5/8 cala umożliwia zamontowanie uchwytu/pająka mikrofonowego na typowym statywie mikrofonowym.

Adapter 3/8 "- 5/8" zapewnia możliwość zastosowania w przypadku gwintów o innej wielkości.Wytrzymały korpus w odcieniu czerwonym, a także kosz stalowy broniący 16-milimetrową wkładkę mikrofonu z elektretu zapewniają wyjątkowo długą żywotność i odporność, dzięki czemu mikrofon można bezproblemowo użyć na przykład do sesji nagraniowych w autobusie albo w hotelu, a nie tylko w studiu nagraniowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.