Menu

KM 02 Zestaw mikrofonowy 4-częściowy Mikrofon Stojak Zacisk Kabel 5m

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

4-częściowy pakiet mikrofonowy do stosowania na scenie, w studiach nagraniowych lub na spontanicznych imprezach na wolnym powietrzu.Dynamiczny mikrofon ręczny firmy auna to niezawodny członek zespołu o wspaniałych parametrach i szerokich możliwościach użycia.asygnowany specjalnie do imprez związanych z przemowami i śpiewem zachwyca szerokim pasmem częstotliwości i superkardioidalną charakterystyką kierunkową.

Osłona ogranicza zakłócenia od wiatru i innych czynników zewnętrznych. Praktyczna ukształtowana pokrywa mikrofonu składa się z metalu, rozszerzając odporność zestawu mikrofonowego.Dostarczony kabel mikrofonowy jack XLR uzupełnia zestaw.

Wtyczka XLR i jack 6,3 mm umożliwia podłączenie zestawu do wzmacniaczy i sprzętów audio.Statyw mikrofonowy niemało możliwości wykorzystania i regulacji, niewiele waży i jest konkretnie wytwarzany. Obrotowe ramie odchylne poszerza zakres wykorzystania statywu o dalsze 70 cm.

Gumowane nakładki bronią wrażliwe wykładziny podłogowe przed uszkodzeniami i pokaźniejszą stabilność. W celu łatwiejszego transportu można złożyć nóżki konstrukcji 3-nożnej.W zakresie dostawy znajduje się także klips do mikrofonu z odciążeniem, a także zacisk mikrofonowy wraz z gwintem redukcyjnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.