Menu

Mic-700 Mikrofon studyjny Ø 34 mm jednokierunkowy uchwyt/pająk mikrofonowy osłona przed wiatrem XLR srebrny

Cechy produktu

  • Producent Oneconcept 

Opis

Nagrywaj jak profesjonalista! Mikrofon studyjny MIC-700 marki oneConcept przyda się do wszelkiego – od podcastów, przez vlogi aż do nagrań śpiewu.Mikrofon pojemnościowy MIC-700 firmy oneConcept to komponent zestawu, który nie ma sobie równych: Oprócz mikrofonu elektretowego komplet zawiera uchwyt mikrofonowy, torbę skórzaną, osłonę przed wiatrem i przewód XLR – wystarczy podłączyć i już można rozpocząć nagrywanie.

Odbiornik gradientowo-ciśnieniowy o średnicy 34 mm z jednokierunkową charakterystyką kardioidalną zezwala na nagrywanie dźwięku o jakości studyjnej – muzyki, śpiewu albo mowy. Proste podłączenie i korzystanie to parametry mikrofonu: Dzięki kablowi minijack XLR mikrofon można podłączyć bez problemu do praktycznie każdego urządzenia nagrywającego ze złączem minijack 3,5 mm.

Dostarczony uchwyt mikrofonowy służy do zrównoważonego zamocowania mikrofonu (bez wibracji), w trakcie gdy osłona przed wiatrem redukuje szumy poboczne i gwarantuje czysty dźwięk nagrania. Torba skórzana chroni mikrofon podczas transportu lub przechowywania.Lepszy dźwięk: Dzięki mikrofonowi studyjnemu MIC-700 firmy oneConcept dźwięk, śpiew lub mowa dostają jakość studyjną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.