Menu

MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące do mikrofonu LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

szybki i łatwy sposób nagrywania w domowym studio: pakiet mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań - auna MIC-900B-LED - gromadzi mikrofon objętościowy MIC-900B-LED i dobrane ramię mikrofonowe.Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900B-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy.

za pomocą kabla USB można go z łatwością podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technice Plug &Play jest gotowy do zastosowania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości.

Przy jego pomocy można uzyskać świetnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dopasować go do streamingu radiowego.dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon on on auna MIC-900B-LED.

Nylonowe pokrycie obniża drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można prosto zamontować na charakterystycznym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję nieszablonowej trwałości, choćby w sytuacji częstego transportu zapewnia solidna obudowa z metalu i stabilny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo skutecznie chroni 16 mm kapsułę mikrofonową z elektretu.Pop filtr Malone POP-1 o średnicy 16 cm zapewnia wyjątkowo wysoką jakość nagrań głosowych, odfiltrowując niechciane odgłosy z otoczenia.Składany, nieskomplikowany w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 zezwala na szybkie korzystanie z mikrofonu.

Składany albo rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie. Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu albo półki za pomocą śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak łatwo stać się częścią współczesnego świata showbiznesu!

Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego auna MIC-900B-LED V3!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.