Menu

MIC-900S-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu LED srebrny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

szybki i przystępny sposób nagrywania w domowym studio: komplet mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900S-LED gromadzi mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe.Mikrofon objętościowy Auna MIC-900S-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy.

za pomocą kabla USB można go prosto podłączyć do notebooków czy PC-ów, a dzięki zaimplementowanej technologii Plug & Play jest gotowy do wykorzystania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości.

Przy jego pomocy można uzyskać perfekcyjnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać w trakcie produkcji utworu, lub dopasować go do streamingu radiowego.dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna MIC-900S-LED.

Nylonowe pokrycie zmniejsza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można prosto zamontować na typowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję wyjątkowej trwałości, nawet w sytuacji częstego transportu zagwarantuje potężna obudowa z metalu i stabilny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo sprawnie broni kapsułę 16-mm mikrofonu elektretowego.Składany, łatwy w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 zezwala na prędkie korzystanie z mikrofonu. Składany albo rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie.

Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu lub półki przy pomocy śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak z łatwością stać się częścią współczesnego świata showbiznesu! Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego auna MIC-900S-LED USB V3!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.