Menu

MIC-900S-LED USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię LED srebrny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

prędki i nietrudny sposób nagrywania w domowym studio: komplet mikrofonowy V4 do domowego studia nagrań auna MIC-900S-LED mieści mikrofon pojemnościowy MIC-900S-LED i dopasowane ramię mikrofonowe.Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900S-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy.

za pomocą kabla USB można go z łatwością podłączyć do notebooków czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do wykorzystania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości.

Przy jego pomocy można uzyskać świetnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać w trakcie produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.załączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon on on auna MIC-900S-LED.

Nylonowe pokrycie zniża drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można z łatwością zamontować na charakterystycznym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję nieszablonowej trwałości, nawet w przypadku częstego transportu gwarantuje solidna obudowa z metalu i jednostajny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo wydajnie chroni 16 mm kapsułę mikrofonową z elektretu.Składany, prosty w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 umożliwia szybkie korzystanie z mikrofonu. Składany lub rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie.

Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu albo półki przy pomocy śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak z łatwością stać się częścią współczesnego świata showbiznesu! Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego USB auna MIC-900S-LED V4!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.