Menu

MIC-900WH-LED USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące do mikrofonu LED biały

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

szybki i nietrudny sposób nagrywania w domowym studio: zestaw mikrofonowy USB V4 do domowego studia nagrań - auna MIC-900WH-LED - zawiera mikrofon pojemnościowy i przypasowane ramię mikrofonowe.Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900WH-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy.

za pomocą kabla USB można go prosto podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zaimplementowanej technologii Plug &Play jest gotowy do zastosowania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości.

Przy jego pomocy można uzyskać perfekcyjnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna MIC-900B.

Nylonowe pokrycie zmniejsza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można z łatwością zamontować na charakterystycznym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję unikatowej trwałości, choćby w sytuacji częstego transportu gwarantuje konkretna pokrywa z metalu i stabilny, metalowy koszyk.

Ten ostatni wyjątkowo skutecznie chroni 16 mm kapsułę z elektretu.Pop filtr Malone POP-1 o średnicy 16 cm zapewnia wyjątkowo wysoką jakość nagrań głosowych, odfiltrowując niepożądane odgłosy z otoczenia.Składany, przystępny w obsłudze statyw mikrofonowy Malone ST-1.2 zezwala na szybkie korzystanie z mikrofonu.

Składany lub rozkładany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie. Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu lub półki za pomocą śruby szybkomocującej.Nigdy jeszcze nie było tak z łatwością stać się częścią współczesnego świata showbiznesu!

Możesz pracować jak profesjonalista korzystając z zestawu mikrofonowego auna MIC-900WH-LED USB V4!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.