Menu

MIKROFON GENESIS RADIUM 300 STUDYJNY XLR RAMIĘ POPFILTR

Cechy produktu

  • Producent Genesis 

Opis

Poznaj Genesis Radium 300 XLR - wysokiej klasy mikrofon studyjny, który został zaprojektowany z myślą o początkujących i fachowych streamerach, youtuberach i vlogerach. Mikrofon gwarantuje Tobie najwyższy poziom przekazywanego dźwięku, zapewniając tym samym fenomenalne nagrania pozbawione niechcianych zakłóceń oraz odgłosów z otoczenia. Wielki wachlarz załączonych akcesoriów sprawia, że Radium 300 XLR staje się niezrównany w swej kategorii.

Podnieś swoją jakość, dzięki Genesis Radium 300 XLR.

CHARAKTERYSTYKA KARDIOIDALNA

Mikrofon gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość dźwięku i świetną czytelność głosu. Zagwarantuje on wspaniałe wygłuszenie niechcianych dźwięków otoczenia podczas nagrywania, a także wysoką dynamikę. Pożądane przez wszelkich, ciepłe radiowe brzmienie uzyskujemy dzięki wykorzystaniu wspaniałej jakości elementów i dodatków.

MIKROFON TAM, GDZIE GO potrzebujesz

komplet Radium 300 XLR został wyekwipowany w jednostajne długie metalowe ramię, pozwalające w przystępny sposób ustawić mikrofon w dowolnie wybranym miejscu, bez wpływu na jego stabilność i działanie. Od teraz dopasujesz odległość, pozycję czy wysokość mikrofonu według własnych preferencji. Działaj na własnych zasadach, działaj z Radium 300 XLR.

bezkonkurencyjnY LIDER

wspaniały nie tylko dla początkujących graczy, lecz i fachowych streamerów korzystających z studiów nagraniowych. Mikrofon swoja wszechstronność zawdzięcza możliwości podłączenia do komputera PC, mobilnego laptopa, a co najważniejsze do profesjonalnego sprzętu studyjnego. Możliwość użycia swojego przewodu XLR-XLR sprawia, że Radium 300 XLR usuwa w cień inne klasyczne mikrofony.

ROZDZIELACZ SYGNAŁOWY

Wyposażenie mikrofonu zostało wzbogacone o specjalny rozdzielacz sygnałowy dzięki, któremu Radium 300 XLR jest jeszcze bardziej uniwersalny i kompatybilny. Mikrofon bez najmniejszego problemu podłączysz równocześnie z słuchawkami zaopatrzonymi w jednego minijacka do komputera albo innej platformy. Od dzisiaj masz pewność,przekazane „info" do kolegów z drużyny jest czyste i wyraźne.

PRZYDATNE DODATKI

Zależy nam, żeby nasze produkty były uniwersalne i spełniały wymagania najistotniej wymagających użytkowników. Mikrofon uzyskujecie z dużą ilością akcesoriów takich jak: metalowe ramię, koszyk, pop-filtr, osłona z gąbki raz długi przewód XLR – minijack 3,5 mm. Wszystko po to, aby zapewnić Wam najwyższą jakość pracy i rozrywki.

szykowny DESIGN

Wzbogać swoje stanowisko gamingowe w najkorzystniejszy możliwy sposób.
Mikrofon Radium 300 XLR to z reguły pokaźna precyzyjność wykonania, spasowania i wysoka jakość użytych materiałów. Mikrofon ma malowanie lakierem premium, który jest bardziej niepodatny na zużycie i zarysowania. Wszystko to w połączeniu z eleganckim designem powoduje,uzyskujesz produkt z najwyższej półki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.