Menu

Shure DMK57 52 zestaw mikrofonów do perkusji

Cechy produktu

  • Producent Shure 

Opis

Shure DMK57 52 pakiet fachowych mikrofonów dedykowanych do nagłośnienia zestawu perkusyjnego. Jakość brzmienie i nieprzeciętne parametry techniczne powodują,komplet sprawdzi się równocześnie w studiu nagraniowym, jak i do nagłośnienia bębnów na szerokie koncerty.

W zestawie wraz z mikrofonami dostajemy komfortową w transporcie, elegancką walizkę i uchwyty montażowe A56D. W skład zestawu wchodzą: • 1 x Shure BETA52 - przeznaczony do nagłośnienia centrali superkardioidalny mikrofon intensywny, który wyekwipowany pozostał w specjalne zawieszenie pneumatyczne (pasmo przenoszenia: 20 Hz do 10kHz)• 3 x Shure SM57 - jeden z najszczególniej uniwersalnych i najlepiej brzmiących mikrofonów intensywnych na rynku.

Przeznaczenie tego mikrofonu jest praktycznie wolne od ograniczeń (od wokalnych po instrumentalne). W tym przypadku znakomicie sprawdzi się do nagłośnienia tomów i werbla....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.