Menu

Skytec STWM712H zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF 2 x słuchawki

Cechy produktu

  • Producent Skytec 

Opis

użyteczny pakiet mikrofonów bezprzewodowych Skytec STWM712H pozwala wykonawcom na luźną, zywiołową gestykulację, bez zapotrzebowania ciągłego uważania na rozłożone kable. W skład bezprzewodowego zestawu mikrofonowego wchodzą dwie pary lekkich słuchawek i trafnych nadajników.

wyposażone w dwie baterie AA każdy, transmitują one sygnał mikrofonowy na dystansie do 50 metrów bezpośrednio do stacji odbiorczej, przekazującej sumę z obydwu kanałów do miksera, sprzętow nagłaśniających i stereo.

Łacznie przystępne są dwa wyjścia, umożliwiające równoczesne wyprowadzenie tego samego sygnału do dwu końcówek urzadzenia. Bardzo praktyczna funkcja: z przodu odbiornika Skytec znajduje się regulator głośności dla każdego kanału, dzięki czemu na imprezach karaoke, promocjach i drobnych koncertach można indywidualnie ustawiać głosność obydwu mikrofonów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.