Menu

Mikroskop Levenhuk 2ST

Cechy produktu

  • Producent Levenhuk 

Opis

Mikroskop Levenhuk 2ST

to innowacyjne narzędzie o szerokiej odległości roboczej wynoszącej 60 mm i maksymalnym powiększeniu 40x. Taka odległość robocza pozwala prowadzić obserwacje względnie sporych próbek, takich jak minerały, biżuteria, monety albo inne obiekty. Nie muszą to być jedynie płaskie preparaty i cienkie próbki. Dzięki szerokiemu spektrum zastosowań mikroskop Levenhuk 2ST może być z powodzeniem stosowany w celach dydaktycznych związanych z badaniami naukowymi, a także technologią przemysłową. Nieprzeciętnie nadaje się też na potrzeby szkół średnich.

nowoczesne mikroskopy stereoskopowe są powszechnie użytkowane w trakcie czynności wymagających wysokiej precyzji. Obserwowane obiekty są widziane w trójwymiarze, co zezwala na skrupulatne określenie ich wymiarów. Mikroskopy tego typu są nieocenione w badaniach naukowych i mogą znaleźć użycie w trakcie badań obiektów archeologicznych, biologicznych lub technicznych, biżuterii, antyków i nie tylko. Bezawaryjne i wielofunkcyjne mikroskopy stereoskopowe idealnie nadają się do szkół i uczelni.

elementy optyczne tego mikroskopu zostały wytworzone ze szkła o dużej transparentności, dzięki czemu obraz obserwowanych obiektów ma najwyższą jakość. Ostrość obrazu ustawia się, obracając pokrętło regulacji zgrubnej znajdujące się na korpusie mikroskopu. Do obserwacji użytkowane jest naturalne źródło światła, dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na baterie.

Aby zapewnić jeszcze obszerniejszy komfort obserwacji, można odwrócić stolik białą albo czarną stroną do góry. Próbka jest utrzymywana na miejscu przy pomocy funkcjonalnych zacisków.

Zawartość zestawu:
  • Mikroskop stereoskopowy Levenhuk
  • Dwuokularowa głowica
  • Dwa okulary WF10X
  • Soczewka obiektywowa 4x
  • Dwustronna płytka czarno-biała
  • Gumowe muszle oczne
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.