Menu

Mikroskop LEVENHUK LabZZ M1 Granatowy

Opis

Mikroskop LEVENHUK LabZZ M1 Granatowy Mikroskop LabZZ M1 marki Levenhuk to urządzenie asygnowane dla młodych odkrywców mikrokosmosu. To świetny towarzysz pierwszych kroków w nauce każdego śladowego badacza.

załączony komplet obejmuje wszystko, co konieczne jest do działania: prosty w obsłudze mikroskop, gotowe preparaty, a także narzędzia do przygotowywania próbek. Dzieci mogą samodzielnie obsługiwać sprzęt i odkrywać niezwykłą strukturę obiektów, które znają z codziennego życia.

Mikroskop Levenhuk LabZZ M1 wyposażony jest w dolne źródło światła, które pozwala na obserwację transparentnych próbek. Mogą to być gotowe preparaty mikroskopowe, krople wody, a także dużo innych niebanalnych obiektów.

Podświetlenie jest obrotowe – po jednej stronie znajduje się lusterko (używane przy wystarczającym świetle dziennym), a po drugiej – lampa żarowa. Lampa zasilana jest dwiema bateriami AA (nie są załączone do zestawu).

Poza badaniem gotowych preparatów dołączonych do zestawu, dzieci mogą także przygotowywać własne próbki. Starczy umieścić obiekt pośrodku szkiełka podstawowego, przymocować go, a także nakryć szkiełkiem nakrywkowym.

Najciekawsze próbki można zachować do ponownej obserwacji w przyszłości. Mikroskop Levenhuk LabZZ M1 ma trzy stałe stopnie rozszerzenia: 100x, 200x, a także 300x. By wybrać pożądane zwiększenie, wystarczy przekręcić głowicę mikroskopu.

Ostrość dopasowuje się osobnym pokrętłem. Stolik posiada specjalne metalowe zaciski, które przytrzymują badaną próbkę na miejscu w trakcie obserwacji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.