Menu

Mikroskop LEVENHUK Rainbow 2L PLUS Limonkowy DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent LEVENHUK 

Opis

Dla osób chcących lepiej poznać otaczający nas świat. Nudne lekcje biologii zmienią się w ekscytującą przygodę – dzięki mikroskopowi Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lime\Limonka dzieci będą mogły zobaczyć cuda mikrokosmosu na własne oczy!

Wysokiej jakości układ optyczny sprawia, iż jest to doskonały wybór dla studenta biologii lub choćby technika laboratoryjnego. Idealny układ optyczny Układ optyczny stworzony jest ze specjalnego szkła optycznego – jest wysoce klarowne i nie zniekształca obrazu.

Soczewki pokryte są wielowarstwową warstwą, która zwiększa przepuszczalność światła, dzięki czemu obraz jest jaśniejszy i bardziej szczegółowy. Mikroskop ma trzy soczewki obiektywowe: 4x, 10x i 40x.

najistotniejsza z soczewek zaopatrzona jest w mechanizm sprężynowy, który broni układ optyczny przed uszkodzeniem. Jeśli użytkownik zbytnio obniży obiektyw, zostanie on cofnięty, aby nie uszkodzić preparatu i soczewki.

Obserwacja zarówno krystalicznych, jak i nieprzezroczystych obiektów Dzięki dwóm źródłom światła mikroskop może być użytkowany jednocześnie do obserwowania przezroczystych, jak i nieprzezroczystych obiektów.

Dolne oświetlenie wykorzystywane jest podczas badania cieczy zawierających mikroorganizmy, cienkich wycinków roślin i innych krystalicznych próbek. Górne oświetlenie zezwala na obserwowanie nieprzezroczystych obiektów – papieru, tkaniny, metalu itp.

Aby zbadać półprzezroczysty obiekt, należy wykorzystać górnego i dolnego oświetlenia równocześnie. Regulacja jasności pozwala wybrać trafny poziom oświetlenia dla każdej próbki. Użycie Wytrzymały metalowy korpus mikroskopu pozwala na częste korzystanie z przyrządu.

Monokularowa głowica nachylona pod kątem 45° umożliwia wygodne prowadzenie obserwacji. Głowicę można obrócić w zakresie 360° wokół jej osi, co jest nad wyraz przydatne w przypadku, gdy z mikroskopu korzysta jednocześnie kilka osób.

Mikroskop może być zasilany przy pomocy przewodu albo baterii, co pozwala korzystać z niego również poza domem. Uwaga: Prosimy pamiętać, iż napięcie sieciowe w większości państw europejskich wynosi 220 – 240 V.

Jeśli urządzenie ma być używane w państwie, w którym napięcie sieciowe ma inną wartość, należy niezbędnie pamiętać o stosowaniu przetwornika. Prowadzenie eksperymentów Początkującym odkrywcom spodoba się zestaw do eksperymentów Levenhuk K50 (dołączany do mikroskopu).

pakiet zawiera gotowe preparaty mikroskopowe i wszystkie narzędzia konieczne do stworzenia własnych preparatów. Poza tym w pakiecie znajduje się niezwykle {pomocn|przydatn)y przewodnik zawierający informacje na temat mikroskopu, porady dotyczące jego użytkowania i opisy eksperymentów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.