Menu

Mikroskop świetlny KERN OBN-13 OBN 132 6 V, 6V 20W Halogen (transmitted)

Cechy produktu

  • Producent KERN & SOHN GmbH 

Opis

Profesjonalizm i wszechstronność połączone w jednym mikroskopie - z oświetleniem Köhlera do wymagających zastosowań.

linia OBN wyróżnia się nieporównaną i niezmiennie wysoką jakością oraz użytecznym wyglądem. Gama składników modułowych oznacza, iż ​​linia OBN może być dopasowana do potrzeb mistrzowskich użytkowników.
Oświetlenie LED 3 W lub halogenowe 20 W (Philips) W zależności od wykorzystania istnieje dobór modeli z potężnym, płynnym ściemnianiem.
na dodatek typ halogenowy jest przystępny jako wstępnie skonfigurowany mikroskop z kontrastem fazowym, który zagwarantuje wysokiej jakości, w pełni wyekwipowany mikroskop dla wszystkich aplikacje związane z procedurami kontrastowymi.
Ta kolekcja ma wysokiej jakości skraplacz Abbego 1,25, który można wyśrodkować i który ma dostosowywaną przysłonę,
niezwykle spory mechaniczny stół montażowyz użytecznym, współosiowym pokrętłem zgrubnym i starannym po obu stronach umożliwia prędkie i staranne ustawienie i skupienie próbki.
wielka gama systemów modułowych, takich jak na przykład odchylany kondensator, różnorodne okulary, obiektywy, filtry barw, jednostki kontrastu fazowego, kondensator ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna
Ten okular centrujący do regulacji kontrastu fazowego, ochronna osłona przeciwpyłowa oraz wielojęzyczne instrukcje dla użytkownika są dołączone do dostawy.
Do podłączenia do kamery wymagany jest adapter C-mount. Możesz wybrać ten adapter z poniższej listy zestawów modeli.

Zakres użycia.

Hematologia, urologia, ginekologia, dermatologia, patologia, mikrobiologia i parazytologia, immunologia, onkologia, entomologia, weterynarze, oczyszczalnie ścieków, analiza wody, browary.

Aplikacje / próbki.

Półprzezroczyste, cienkie, wymagające próbki o niskim kontraście (np. Żywe komórki ssaków, bakterie, tkanki).

dane techniczne:

Układ optyczny Infinity
5-krotny obrotowy zespół soczewki
Tubus pochylony o 30 °, obracany o 360 °
kompensacja dioptrii po obu stronach
rozmiary gabarytowe szer. × gł. × wys. 390 × 200 × 400 mm
Waga netto ok. 8,983 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.