Menu

Mikroskop świetlny KERN OBN-13 OBN 135 3W LED (transmitted)

Cechy produktu

  • Producent KERN & SOHN GmbH 

Opis

Profesjonalizm i wszechstronność połączone w jednym mikroskopie - z oświetleniem Köhlera do wymagających zastosowań.

linia OBN podkreśla się niesłychaną i niezmiennie wysoką jakością oraz użytecznym wyglądem. Gama komponentów modułowych oznacza, że ​​seria OBN może być dostosowana do potrzeb mistrzowskich użytkowników.
Oświetlenie LED 3 W lub halogenowe 20 W (Philips) W zależności od użycia istnieje dobór modeli z potężnym, płynnym ściemnianiem.
w dodatku typ halogenowy jest przystępny jako wstępnie skonfigurowany mikroskop z kontrastem fazowym, który gwarantuje wysokiej jakości, w pełni zaopatrzony mikroskop dla wszelkich aplikacje związane z procedurami kontrastowymi.
Ta kolekcja ma wysokiej jakości skraplacz Abbego 1,25, który można wyśrodkować i który ma dostosowywaną przysłonę,
bardzo znaczny mechaniczny stół montażowyz praktycznym, współosiowym pokrętłem zgrubnym i dokładnym po obu stronach pozwala na szybkie i staranne ustawienie i skupienie próbki.
obszerna gama systemów modułowych, takich jak na przykład odchylany kondensator, różnorodne okulary, obiektywy, filtry kolorów, jednostki kontrastu fazowego, kondensator ciemnego pola, prosta jednostka polaryzacyjna
Ten okular centrujący do regulacji kontrastu fazowego, ochronna osłona przeciwpyłowa oraz wielojęzyczne instrukcje dla użytkownika są dołączone do dostawy.
Do podłączenia do kamery wymagany jest adapter C-mount. Możesz wybrać ten adapter z poniższej listy zestawów modeli.

Zakres zastosowania.

Hematologia, urologia, ginekologia, dermatologia, patologia, mikrobiologia i parazytologia, immunologia, onkologia, entomologia, weterynarze, oczyszczalnie ścieków, analiza wody, browary.

Aplikacje / próbki.

Półprzezroczyste, cienkie, wymagające próbki o niskim kontraście (np. Żywe komórki ssaków, bakterie, tkanki).

dane techniczne:

Układ optyczny Infinity
5-krotny obrotowy zespół soczewki
Tubus pochylony o 30 °, obracany o 360 °
kompensacja dioptrii po obu stronach
wymiary gabarytowe szer. × gł. × wys. 390 × 200 × 400 mm
Waga netto ok. 8,983 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.