Moje konto
  • Kenwood BL460 Kenwood BL460
  • Kenwood BL460 Kenwood BL460
  • Kenwood BL460 Kenwood BL460
  • Kenwood BL460 Kenwood BL460

Kenwood BL460

2 oferty z 2 sklepów

Producent Kenwood Moc 600 W Ilość prędkości 3 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Blender Kenwood BL460

Blender stojący Kenwood BL 460 pomoże Ci przygotować pożywny i smaczny koktail zawsze, kiedy tego zapragniesz. Ostrza ze stali nierdzewnej i moc 600W pozwalają kruszyć lód, dzięki specjalnej funkcji. Nóżki antypoślizgowe zabezpieczają blender podczas pracy, dając mu stabilność. FUNKCJE TECHNICZNE FIZYCZNE

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentKenwood
Moc600 W
Ilość prędkości3

Mały pomocnik kuchenny, blender Kenwood BL460, pomoże Ci przygotować prawie każde danie.

Funkcje

Duża moc sięgająca 600 W, zamknięta w poręcznym urządzeniu czyni z blendera BL460 przydatne urządzenie, które poradzi sobie z różnorodnymi twardymi i trudnymi do rozdrobnienia produktami. 3 prędkości pracy - tyle wystarcza, by w pełni korzystać z blendera. Sprzęt waży 3 kg.

Ostrza

Stalowe ostrza można bezproblemowo zdjąć i łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy umyć końcówkę ręcznie bądź w zmywarce.

Ergonomia

Ergonomiczny kształt i poręczne wymiary, a także stonowana i zgrabna stylistyka, czyni blender Kenwood nie tylko atrakcyjnym ale i szczególnie przydatnym narzędziem w każdej kuchni.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też