Manu

Bosch MFQ4020

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Rodzaj z misą, ręczny 
  • Ilość prędkości
  • Moc 450 W

Opis

Twórz smaczne wypieki z solidnym mikserem Bosch MFQ4020.

Funkcje

Duża moc 450 W, pozwala połączyć ze sobą wiele najróżniejszych i najtrudniejszych do scalenia składników. Wygodę użytkowania zapewnia 5 prędkości pracy. To właśnie dzięki nim, można użyć miksera w praktycznie każdym wypieku i kuchennej wariacji. Z trybem Turbo, stworzysz doskonałe i smakowite ciasta na każdą okazję i w krótkim czasie. Dzięki tej funkcji, mikser Bosch pracuje na najwyższych przewidzianych przez producenta obrotach, co skutkuje szybszym mieszaniem i krótszą pracą.

Wygląd

Ergonomiczny kształt i poręczny uchwyt, a także stonowana i zgrabna stylistyka, czyni mikser Bosch nie tylko przydatnym ale i niemal niezbędnym narzędziem w każdej kuchni.

Mieszadła

Zestaw posiada także wytrzymała stalowe, mieszadła wyrabiające do ciast i różnorodnych mas. Dzięki nim możesz lepiej przygotować ciasto do swoich wypieków. Ich konstrukcja pozwala także na swobodne mycie końcówek w większości zmywarek automatycznych.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie