Manu

Moulinex HM4121

Cechy produktu

  • Producent Moulinex 
  • Ilość prędkości
  • Moc 450 W

Opis

Twórz smaczne wypieki z solidnym mikserem Moulinex HM4121.

Funkcje

Mikser Moulinex dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 450 W, doskonale poradzi sobie w kuchni z każdym ciastem czy składnikami. 5 prędkość pracy, pozwala optymalnie wymieszać przygotowane przez Ciebie produkty na idealne ciasto. Dzięki temu zawsze masz pewność, że Twoje wypieki będą udane. Z trybem Turbo, stworzysz doskonałe i smakowite ciasta na każdą okazję i w krótkim czasie. Dzięki tej funkcji, mikser Moulinex pracuje na najwyższych przewidzianych przez producenta obrotach, co skutkuje szybszym mieszaniem i krótszą pracą.

Wygląd

Funkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią mikser Moulinex urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak i szybkość domowego pieczenia.

Mieszadła

Dołączone do miksera mieszadła wyrabiające, pozwalają na dokładne przygotowanie ciasta do wypieku. Dodatkową wygodą jest możliwość mycia ich w większości zmywarek automatycznych.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie