Manu

Zelmer 381.61

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Rodzaj ręczny, z misą 
  • Ilość prędkości
  • Moc 400 W
  • Pojemność misy 3 l

Opis

Łącz swoje smaki z mocnym i wydajnym mikserem Zelmer 381.61.

Funkcje

Za sprawą dużej mocy 400 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, mikser świetnie poradzi sobie z właściwie wszystkimi produktami spożywczymi. Mikser oferuje 5 roboczych prędkość pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania miksera, w praktycznie każdym kulinarnym zastosowaniu. Tryb Turbo w mikserze, pozwoli dokładnie i szybko wymieszać wymagane na ciasto produkty.

Wygląd

Pełna ergonomia i poręczny uchwyt, a także estetyczny wygląd powodują, że mikser będzie nieocenionym pomocnikiem kuchennym wielu domowych miłośników smacznego pieczenia.

Mieszadła

Łatwa w demontażu końcówka wyrabiająca, wykonana ze stali, daje się skutecznie czyścić w zmywarce. Dzięki temu utrzymanie miksera w czystości i gotowości do użytku, nie stanowi żadnego problemu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
Piotr - Wystawiona 2 lata temu
W cenie nowszego modelu mamy dodatkowo blender
pjkos - Wystawiona 3 lata temu
bardzo polecam. codziennie walę do roboty bananka z jablkiem i kefirem i blender daje rade. reszte bajerów używa żona i te nie ma zastrzeżeń. najlepszy stosunek cena/jakość oraz masa dodtakowych bajerów które jednak sie przydają
55foka - Wystawiona 3 lata temu
bardzo pomocny w domu