Menu

Zelmer 481.4

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Rodzaj ręczny 
  • Ilość prędkości
  • Moc 400 W
  • Kolor szary, biały, brązowy, ivory, zielony, grafitowy 

Opis

konkretny i poręczny Ten mikser z całą pewnością ułatwi Twoją codzienną pracę w kuchni. Może wyręczyć cię w miksowaniu różnych składników, przygotowywaniu ciast czy kremów. Jego uniwersalny design wkomponuje się w każdą kuchnię.

solidna i trwała obudowa pozwoli cieszyć się nim przez długie lata. 5 poziomów prędkości ZELMER ZHM1204S to ręczny mikser w odcieniu symbio i mocy 400 W, dzięki temu może pracować długo i wydajnie na najwyższych obrotach.

Użytkownik ma do wyboru 5 prędkości pracy miksera, regulowane stopniowo oraz funkcję turbo dla bardziej odpornych produktów. W szybki i łatwy sposób zwiążesz wszystkie niezbędne komponenty. Przeciwpoślizgowa rączka ZELMER ZHM1204S ma otwartą rączkę, która pozostała pokryta specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem zabezpieczającym przed wyślizgnięciem się miksera z ręki.

Mikser wyposażony jest w trzepaki ze stali rdzoodpornej i tarczę przecierającą. Przycisk zwalniający końcówki pozwoli w nietrudny sposób wymienić końcówki. Może pracować stojaku Ten mikser przypasowany jest również do pracy na odpowiednim stojaku.

Wówczas ZELMER ZHM1204S pracuje w sposób wahadłowy. Może pracować także z nasadką miksująca oraz z kubkiem miksującym....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Henryk49 - Wystawiona 7 lat temu
Bardzo dobrze się sprawuje. Duża moc jak na mikser(za tę cenę).

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.