Menu

Onkyo CS-265

Cechy produktu

  • Producent Onkyo 
  • Moc głośników RMS 40 W
  • Rodzaje odtwarzanych płyt CD 
  • Ilość głośników

Opis

Wraz z prędkim i łatwym parowaniem przy pomocy NFC, z stosowaną w urządzeniach mobilnych technologią Bluetooth, ze wzmacniaczami posiadającymi więcej energii niż kiedykolwiek, mini systemy CS-265 i CS-265DAB wnoszą idealny dźwięk do nieznacznych i średnich pomieszczeń. Wysokiej jakości odtwarzacz CD ładowany od przodu, współpracuje jednocześnie z klasycznymi płytami CD jak i z płytami nagrywanymi CD-R/CD-RW zawierającymi pliki MP3 i WAV. Posiadacze telefonów iOS mogą podłączyć swoje urządzenie do USB znajdującego się na przedniej stronie i radować się cyfrowym dźwiękiem. Port akceptuje także dyski flash z muzyką, a wyborem utworów można znakomicie sterować przy pomocy załączonego pilota. Niezależnie od tego co gra, docenisz dźwięk który przeczy kompaktowym rozmiarom systemu. Przeprojektowany solidny wzmacniacz cyfrowy i nowe 2-drożne głośniki podstawkowe, pomogą Ci odkryć ukryte detale, a odtwarzana muzyka będzie miała czyste, głębokie brzmienie i wypełni całkowicie pokój. Porządna regulacja niskich i wysokich tonów z trybem Super Bass pozwolą znaleźć równowagę tonalną. System CS-265, dostępny jest w wielu odważnych i żywych kolorach, a patrząc na jego fantastyczne, czyste i smukłe linie, prosto dojść do wniosku, że to najfajniejszy i najlepiej brzmiący mini system jaki kiedykolwiek zaoferowano w tej cenie detalicznej. Od razu widać uspokajającą moc wynikającą z 65 letniego doświadczenia Onkyo w wytwarzaniu urządzeń Hi-Fi....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.