Menu

Panasonic SC-HC412

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 

Opis

Wieża PANASONIC SC-HC412G-K Prosty, kompaktowy zarys z wykwintnymi akcentami. HC412 nieprzeciętnie pasuje do każdego wnętrza. Nowa funkcja Space Tune optymalizuje dźwięk trafnie do lokalizacji, gwarantując autentyczną akustykę i fantastyczne brzmienie.

Korzyści: HC412 to urządzenie wyekwipowane w Space Tune, czyli funkcję dostosowującą częstotliwość adekwatnie do lokalizacji. Proponuje ona trzy programy zoptymalizowane pod kątem trzech zróżnicowanych miejsc — obok ściany, na ścianie i obok narożnika.

W głośnikach zastosowano wykrzywiony kanał akustyczny, którego wyjątkowy zarys został zaprojektowany w celu wzmocnienia rezonansu. Ciesz się niewyobrażalnie bogatym i dynamicznym basem z kompaktowej pokrywy — bez kompromisów co do jakości.

Dzięki technologii LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy. Najnowsza wersja tej technologii gwarantuje korekcję zjawisk, które z zasady są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany przez źródła zasilania).

Dzięki uchwytowi ściennemu głośnik można zamontować praktycznie w dowolnym miejscu. Ożyw swoje otoczenie dźwiękami muzyki i odrobiną idealnej stylistyki. Panel przedni HC412 jest wytworzony kompletnie z aluminium, a głośniki są pokryte dzianiną.

Szczotkowane wykończenie zapewnia aluminiowemu panelowi matowy wygląd, który łagodzi kontrast między materiałami. Po prostu podłącz swoje urządzenie audio lub urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUX.

nawet gdy zasilanie mikrowieży HC412 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — wieża włączy się samoczynnie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX. HC412 może odtwarzać pliki audio ze smartfonu, tabletu lub innych sprzętów przez Bluetooth.

Zainstaluj aplikację Panasonic Music Streaming i ciesz się swoją ulubioną muzyką! Możesz dzięki niej tworzyć listy utworów i zmieniać kolejność piosenek, korzystając z operacji przeciągania i upuszczania.

zastosowany tuner cyfrowy w standardzie DAB+do odbioru sygnału rozgłośni, które już korzystają z tej postępowej metody nadawania. Dzięki czemu użytkownik dostaje możliwość odbioru stacji radiowych o udoskonalonej jakości dźwięku, wolnych od jakichkolwiek zakłóceń i trzasków znanych z analogowej radiofonii....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.