Menu

Panasonic SC-PMX92

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 

Opis

Czysty i dynamiczny dźwięk System PMX92 stwarza efektowny, pełen ekspresji i dynamiki dźwięk. To nieprzeciętne rozwiązanie do odtwarzania dźwięku wysokiej jakości. Tę niesamowitą jakość zagwarantuje wykorzystanie w 3-drożnym systemie głośnikowym głośnika wysokotonowego z jedwabną kopułką, którego zakres częstotliwości sięga nawet 50 kHz.

Naturalne brzmienie dźwięku przy drobnych zakłóceniach i zniekształceniach Dzięki technologii LincsD-Amp możesz usłyszeć muzykę w takim brzmieniu, jakiego chcieli jej twórcy. Najnowsza wersja tej technologii zagwarantuje korekcję zjawisk, które w głównej mierze są powodem obniżenia jakości odtwarzanej muzyki (na przykład drżenie fazy czy hałas generowany poprzez źródła zasilania).

Uwolnij pełny potencjał wysokiej jakości dźwięku żeby uzyskać najlepszą jakość dźwięku zapisanego we współczesnych formatach audio wysokiej rozdzielczości, niezbędne jest wykorzystanie składników najwyższej jakości.

Dlatego właśnie Panasonic dokłada wszelkich starań, by do produkcji PMX92 używać jedynie najkorzystniejszych tworzyw. Aluminiowe kondensatory elektrolityczne oraz metalizowane, poliestrowe kondensatory foliowe to tylko dwa elementy potwierdzające, że system PMX92 został zbudowany, aby się charakteryzować pod względem dźwięku Hi-Fi.

Bogaty dźwięk ze źródeł wysokiej rozdzielczości PMX92 wykorzystuje nieszablonowy system kontrolera DAC i sterownika USB, żeby zagwarantować, że usłyszysz każdy detal i całe różnorodność współczesnych formatów audio wysokiej rozdzielczości, takich jak DSD, FLAC, WAV i AIFF.

Bogata ekspresja dźwięku Remastering Bluetooth kompensuje sygnały utracone w wyniku kompresji informacji w trakcie streamingu dźwięku Bluetooth. Pozwala na to odtwarzanie dźwięku o wysokiej jakości z urządzeń zgodnych z technologią Bluetooth ®, takich jak smartfony i tablety.

Funkcja AUX-IN Auto Play do maszyn audio i streamingowych Po prostu podłącz swoje urządzenie audio albo urządzenie obsługujące serwisy streamingowe, takie jak Chromecast Audio, do wejścia AUX-IN. Choćby gdy zasilanie systemu PMX92 będzie wyłączone, sygnał audio z urządzenia zostanie rozpoznany — system włączy się automatycznie, a muzyka będzie odtwarzana z wejścia AUX.

Oglądanie telewizji ze istotnie wyższą jakością dźwięku PMX92 wyekwipowano w wejścia optyczne w celu łatwego połączenia z telewizorem. Możesz słuchać dźwięku o doskonałej jakości w trakcie oglądania obrazu na ekranie.

wysmakowana kompaktowa obudowa Panel przedni, panel górny i pokrętło głośności dźwięku jednostki głównej wykorzystują aluminium, aby zapewnić prosty wygląd wysokiej klasy. Pokrywa głośnika jest stworzona z wysokiej jakości drewna.

Ta wszechstronna konstrukcja o wysokiej jakości nadaje się do wielu najróżniejszych wystrojów pomieszczeń....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.