Menu

Panasonic SC-UA30

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 

Opis

Rewolucja w muzyceSystem URBAN AUDIO łączy w sobie niebanalną stylistykę i zniewalający dźwięk. Pozostał zaprojektowany od nowa i rozbudowany o szereg funkcji, by sięgnąć ideału. Czas poczuć falę emocji przy każdej nucie i wynieść muzykę w swym życiu na zupełnie nowy poziom - dla siebie i bliskich.

Jedyne w swoim typu niezapomniane doświadczenie muzyczne — URBAN AUDIO wprowadzi do Twojego życia nowe, bogate doznania. Muzyka podciąga się w powietrzuPrzestrzenny dźwięk wypełniający i funkcja Bluetooth Audio LinkSystem UA30 gwarantuje istotnie pokaźne pole dźwiękowe i potężny bas.

Wypełnia pokój dźwiękiem przestrzennym w zakresie 180°, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dodatkową zaletą jest łączność za pośrednictwem technice Bluetooth, dzięki której można odtwarzać imponująco energiczny dźwięk podczas oglądania teledysków, sportu albo dowolnego innego programu na telewizorze marki Panasonic.

Pilotem od telewizora można nawet regulować poziom głośności. Dom zadrży w posadach - AIRQUAKE BASSWyjątkowy system Bass Reflex na dodatek wzmacnia głęboki bas konieczny do rozruszania niesamowitej imprezy.

Dźwięk wydobywa się przez dwa otwory bez utraty rezonansu dźwięków wyciągających się z głośnika niskotonowego. Wzmacnia to na dodatek basy i przekłada się na niezwykle silne doznania. Postaw na mobilność - jednolita kompozycja ułatwia transportKompaktowa, jednorodna budowa wyposażona jest w uchwyty boczne, które ułatwiają transport urządzenia.

dzięki temu możesz słuchać swej ulubionej muzyki praktycznie wszędzie - nawet pod gołym niebem, na patio lub w garażu. Gdy poczujesz chęć, po prostu chwyć swój system UA30 i ruszaj imprezować z rodziną i przyjaciółmi!

Nadaj swemu życiu więcej kolorów - Niebieska listwa świetlnaCentralna niebieska listwa świetlna LED nadaje wnętrzom wyjątkowej atmosfery. Dzięki niej każda impreza będzie zupełnie nieszablonowa. Imprezowanie bez końca - Aplikacja Panasonic MAX JukeAplikacja Panasonic MAX Juke ułatwia transmisję strumieniową muzyki do systemu UA30 z dowolnego smartfona - Twojego albo Twoich znajomych.

Wśród dostępnych funkcji można znaleźć dobór zamówień i odtwarzanie mieszane. Poziom głośności i ustawienia korektora można kontrolować za pośrednictwem smartfona, co umożliwia luźne słuchanie muzyki.

Funkcja zamówień do szafy grającej umożliwia również odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci USB. Śpiewaj do utraty tchuSystem UA30 pozwala urządzić w domu karaoke. Dwa gniazda mikrofonowe umożliwiają podłączenie dwóch mikrofonów i śpiewanie w duetach ze znajomymi.

Szereg funkcji, takich jak eliminowanie wokalu, Kontrola tonacji, Kontrola tempa*, Kontrola poziomu BGM i Korektor mikrofonu, upraszcza śpiewanie. Funkcja Echo pozwala uzyskać nadzwyczajne efekty śpiewu przy karaoke.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.