Menu

Philips BTM2560

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc głośników RMS 70 W

Opis

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona przez Bluetooth™
Bluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna niedługiego zasięgu, która jest potężna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad albo innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy notebooky. Dzięki czemu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

Tryb gotowości Bluetooth zezwala na korzystanie z tej funkcji poprzez cały czas, co upraszcza ponowne nawiązywanie połączenia
Nawiązanie połączenia z urządzeniem przenośnym pozwala na wybudzenie zestawu muzycznego producenta Philips z trybu gotowości przy pomocy funkcji Bluetooth w tym urządzeniu. Sprawia to też aktywację źródła Bluetooth, co przyspiesza i upraszcza strumieniowe przesyłanie muzyki w dowolnej chwili.

szybkie i wydajne ładowanie urządzenia mobilnego poprzez USB
Port USB nie służy wyłącznie do odtwarzania muzyki. Jego inteligentny system zarządzania zasilaniem zezwala na szybkie ładowanie (2 A) maszyn mobilnych za pomocą zestawu muzycznego znajdującego się w trybie gotowości.

Łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct
Łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct. Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno cieszyć się wygodą dostępu do obszerniejszej ilości muzyki za pośrednictwem zastosowanego złącza USB Direct.

Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3". MP3 to przełomowa technika kompresji, dzięki której pokaźne pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnotrawiąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i nieskomplikowanego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

komplet głośników z systemem Bass Reflex gwarantuje głębokie i potężne brzmienie basów
zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o obszerniejszej głębi niżeli kompaktowy system głośnikowy. Pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, iż wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, by wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i pokaźniejszą ich głębię.

Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji gwarantuje dodatkową wygodę
wystarczy,odnajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, żeby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać prędki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Wejście audio umożliwia odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych
Wejście audio pozwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z mobilnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w wyśmienitej jakości zapewnionej poprzez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest niezwykle komfortowe — wystarczy podłączyć mobilny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

Napędzana szuflada na CD upraszcza dostęp
Zmechanizowane, wysuwane drzwiczki przednie sprawiają, że ten stylowy zestaw wygląda jeszcze lepiej. Wykwintne, poręczne drzwiczki na płytę przesuwają się pionowo w górę albo w dół za dotknięciem przycisku. Dzisiaj możesz spokojnie usiąść i cieszyć się aktywnym dźwiękiem, obserwując odtwarzaną płytę poprzez klarowne okienko.

Cyfrowa korekcja dźwięku (DSC)
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — stabilne, wyraziste, mocne, ciepłe, czyste — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla rozmaitych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technikę korekcji graficznej w celu samoczynnego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości posiadających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki skrupulatnemu dobraniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.


Funkcje specjalne

- automatyczne dostrajanie cyfrowe tunera
- Budzenie nagraniem z płyty CD
- Budzenie radiem
- Budzenie z urządzenia USB
- Zegar: na wyświetlaczu głównym
- Wyłącznik czasowy
- wariant wyświetlacza: wyświetlacz LED
- Sposób ładowania: szufladaAkcesoria w komplecie
- Antena FM
- Pilot z 21 przyciskami - Skrócona instrukcja obsług

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.