Menu

Philips BTM3360

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc głośników RMS 150 W
  • Rodzaje odtwarzanych płyt CD 
  • Ilość głośników

Opis

cechy główne: Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3". MP3 to rewolucyjna technologia kompresji, dzięki której wielkie pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości szybkiego i nieskomplikowanego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się charakterystycznym sposobem kompresji dźwięku w Internecie. Cyfrowa korekcja dźwięku dopasowuje ustawienia do stylu muzyki Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — zrównoważone, wyraziste, mocne, ciepłe, czyste — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technikę korekcji graficznej w celu samoczynnego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu przypasowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki. Przystępne odtwarzanie muzyki w formacie MP3 poprzez złącze USB Direct Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno cieszyć się wygodą dostępu do pokaźniejszej ilości muzyki za pośrednictwem zastosowanego złącza USB Direct. Wejście audio umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych Wejście audio pozwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w nadzwyczajnej jakości zapewnionej przez komplet audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest istotnie komfortowe — wystarczy podłączyć mobilny odtwarzacz MP3 do zestawu audio. Zestaw głośników z systemem Bass Reflex zapewnia głębokie i solidne brzmienie basów zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Pakiet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, by wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię. Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia uzupełniającą wygodę starczy,odnajdziesz żądaną stację radiową, a także naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, by zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać prędki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.