Menu

Philips MCM3350

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc głośników RMS 130 W
  • Ilość głośników

Opis

Bogaty i potężny dźwięk
Mikrowieża CD z odtwarzaniem MP3-CD, USB i tunerem FM. Słuchaj muzyki swych ulubionych wykonawców zapisanej w urządzeniu mobilnym dzięki złączu USB i wejściu audio. Mikrowieża firmy Philips zezwala na także odtwarzanie płyt MP3-CD i CD-R/RW. W pakiecie znajdują się na dodatek głośniki Bass Reflex, które mocne, piękne brzmienie basów.

Łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct
Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno radować się wygodą dostępu do większej ilości muzyki za pośrednictwem wbudowanego złącza USB Direct.

Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3". MP3 to rewolucyjna technologia kompresji, dzięki której spore pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnotrawiąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości szybkiego i nietrudnego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Wejście audio zezwala na odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych
Wejście audio zezwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w znakomitej jakości zapewnionej poprzez pakiet audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest wyjątkowo wygodne — wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

komplet głośników z systemem Bass Reflex zapewnia głębokie i potężne brzmienie basów

komplet głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niżeli kompaktowy system głośnikowy. Komplet ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i pokaźniejszą ich głębię.

Cyfrowa korekcja dźwięku (DSCl)
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jednostajne, wyraziste, mocne, ciepłe, czyste — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla przeróżnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu przypasowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Napędzana szuflada na CD ułatwia dostęp
Zmechanizowane, wysuwane drzwiczki przednie sprawiają, że ten stylowy pakiet wygląda jeszcze lepiej. Gustowne, ergonomiczne drzwiczki na płytę przesuwają się pionowo w górę albo w dół za dotknięciem przycisku. Teraz możesz spokojnie usiąść i cieszyć się energicznym dźwiękiem, obserwując odtwarzaną płytę przez przezroczyste okienko.


Funkcje specjalne

Tryby odtwarzania płyt:
- Programowanie 20 utworów
- Odtw. Wielokr./ścieżki/wszys./płyty
- Odtwarzanie w kolejności losowej
- prędkie odtwarzanie do przodu/do tyłu
- Wyszukiwanie nast./poprzed. Ścieżki
Budzenie:
- Budzenie nagraniem z płyty CD
- Budzenie radiem
- Budzenie z urządzenia USB
Zegar:
- Na wyświetlaczu głównym
wariant wyświetlacza:
- wyświetlacz VFD
Wyłącznik czasowy:
- TAK


Akcesoria w komplecie

- Antena FM
- Pilot
- Broszura gwarancyjna (cały świat)


wymiary

- Szerokość jednostki centralnej: 249 mm
- Wysokość jednostki centralnej: 128 mm
- Głębokość jednostki centralnej: 254 mm
- Szerokość głośnika głównego: 140 mm
- Wysokość głośnika głównego: 261 mm
- Głębokość głównego głośnika: 212 mm


Pozostałe cechy

Żródło zasilania:
- 110–127 V / 220–240 V, ~50–60 Hz

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.