Menu

Sony CMT-SBT40

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Moc głośników RMS 50 W
  • Rodzaje odtwarzanych płyt CD, VCD, DVD 
  • Ilość głośników

Opis

Uniwersalne źródło dźwięku Miniaturowy komplet hi-fi z wbudowanym odtwarzaczem CD/DVD

zestaw hi-fi CMT-SBT40D wytwarza dodatkowe możliwości słuchania, a przez to upraszcza uzyskanie najlepszych możliwych wrażeń. Urządzenie odtwarza płyty CD, odbiera stacje radiowe FM, a dzięki technice NFC pozwala jednym dotknięciem nawiązać połączenie Bluetooth® i rozpocząć strumieniową transmisję dźwięku. Jego tradycyjna, trójelementowa konstrukcja korzystnie pokazuje się w każdym pomieszczeniu.

konkretny dźwięk

Urządzenie reprodukuje pełny, jednostajny dźwięk przez dwa kanały o łącznej mocy 50 W. Dostępny jest także tryb Mega Bass, wzmacniający najniższe dźwięki.

Łączność bezprzewodowa

Aby posłuchać muzyki ze smartfona lub tabletu, można ją przesłać bezprzewodowo poprzez łącze Bluetooth. Dzięki technice NFC do nawiązania łączności wystarcza jedno dotknięcie.

Bogate, zrównoważone brzmienie

Słuchając ulubionego albumu, można wypełnić całe pokójm dźwiękiem o mocy 50 W. Dwa pełnozakresowe głośniki stabilne brzmienie w całym paśmie częstotliwości i pozwalają skrupulatnie usłyszeć każdą nutę.

Poczuj rytm

W uzyskaniu pełnego basu pomaga tryb dźwięku Mega Bass, który wzbogaca tony niskie.

Optymalizacja dźwięku

Urządzenie pozwala dobrać ustawienia 7-pasmowego korektora do typu słuchanej muzyki. Przystępne są wstępnie zaprogramowane ustawienia dla takich gatunków, jak R’n’B, Hip Hop, Rock i inne.

Cała muzyka w jednym miejscu Miniaturowy pakiet audio z niezależnymi głośnikami

W skład tego konwencjonalnego, trójelementowego zestawu hi-fi o atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie wchodzi odtwarzacz CD/DVD, radio i wejście USB. Jego zaletą są dodatkowo dwa nieduże, niezależne głośniki, upraszczające stworzenie adekwatnej konfiguracji hi-fi w każdym pomieszczeniu.

wbudowany odtwarzacz CD/DVD

Dzięki zastosowanemu odtwarzaczowi CD/DVD można odtwarzać ulubione nagrania, płyty z własnymi kompilacjami i filmy.

Tuner FM

Dzięki zintegrowanemu tunerowi FM nie przeoczysz renomowanej audycji radiowej.

Wejście USB i funkcja ładowania

Po podłączeniu odtwarzacza MP3 lub iPoda do wejścia USB osiągalne jest ładowanie urządzenia i równoczesne odtwarzanie muzyki.

Pilot

Wybieranie utworów, regulację głośności i zmienianie ustawień zezwala na dostarczany w pakiecie pilot — nie trzeba więc wstawać z wygodnej kanapy.

produkt
firma
Kod producenta
CMTSBT40D.CEL
EAN
4905524973815
informacje podstawowe
Czarny
Fizyczne Nagłośnienie CD
Tak
CD Audio
CD-R
CD-RW
DVD-R
DVD-RW
Radio Funkcje
6 ustawień EQ
Classic
Jazz
Pop
Rock
uzupełniające funkcje Złącza Inne
zastosowane technologie
Bluetooth
NFC
USB
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.