Menu

Sony CMT-X3

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Moc głośników RMS 20 W
  • Rodzaje odtwarzanych płyt CD 
  • Ilość głośników

Opis

2-kanałowy komplet pozwalający wypełnić dom solidnym dźwiękiem.
Dwukanałowy pakiet głośników wypełnia wnętrze mocnym dźwiękiem. Dwa pełnozakresowe głośniki stabilne brzmienie stereo w całym paśmie częstotliwości. Efekt? wspaniałe wrażenia i czysty dźwięk niezależnie od nastawionej głośności.

Łatwe strumieniowe przesyłanie muzyki poprzez łącze Bluetooth®
technologia Bluetooth® wykorzystująca fale radiowe pozwala w szybki sposób nawiązać połączenie bezprzewodowe krótkiego zasięgu, które nie zostanie przerwane przez obiekty znajdujące się na drodze sygnału. Po sparowaniu można swobodnie przesyłać wszystkie ulubione treści, takie jak filmy, zdjęcia i muzykę, ze smartfona albo tabletu do zgodnego urządzenia.

System Mega Bass wzbogacający najniższe dźwięki
Włącz ustawienie Mega Bass, by podbić bas w ulubionych utworach. Wykorzystując technologie cyfrowego przetwarzania sygnału, system Mega Bass może sprawnie zaakcentujeć tony o niskiej częstotliwości, zapewniając rezonansowy, pełny bas, który dodaje prawdziwą głębię do audio.

7-pasmowy korektor optymalizujący dźwięk
Wybierz perfekcyjną scenerię do tego, co słuchasz. W 7-pasmowym korektorze wstępnie zaprogramowano unikalne dla gatunku ustawienia, które pozostały utworzone w celu optymalizacji wrażeń słuchowych. Przełączaj tryby R’n’B, Hip Hop,Rock, Pop, Classic, Jazz, a także Flat, ciesząc się każdym utworem charakteryzującym się wyraźnym, jednostajnym dźwiękiem.

Wzornictwo Definitive Outline

Stylowy dodatek do każdego wnętrza. Gładkie powierzchnie i proste kontury harmonizują z otoczeniem, a mimo to zwracają uwagę bezkompromisową finezją. Wyraźny obwód to znak rozpoznawczy wzornictwa Definitive Outline.

śladowe wymiary elastyczne ustawienie
Wszystkie parametry pełnego zestawu Hi-Fi zamknięte w minimalnej konstrukcji. Ten kompaktowy, jednoczęściowy zestaw Hi-Fi z konkretnymi podwójnymi głośnikami, odtwarzaczem CD i zastosowanym tunerem radiowym FM, o szerokości zaledwie 340mm nieprzeciętnie sprawdzi się na stole kuchennym lub na stoliku nocnym.

wbudowany odtwarzacz CD umożliwiający słuchanie linii płyt
zastosowany odtwarzacz CD pozwala odtwarzać konwencjonalne albumy i kombinacje. Zestaw Hi-Fi pozwala na odtwarzanie płyt CD, CD-R, a także CD-RW, co pozwala słuchać nagrań studyjnych, składanek oraz pobranych plików muzycznych.

Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji
Chcesz posłuchać swych ulubionych DJ-ów? Po prostu ustaw stację za pomocą pokrętła radia FM i przejrzyj, co słychać.

dostępny w trzech przeróżnych kolorach
dostępne są różne wersje kolorystyczne, pasujące do własnego stylu i aranżacji wnętrza. Można wybrać klasyczną czerń, elegancką wersję srebrną lub model w żywej czerwieni — i w każdym przypadku uzyskać brzmienie godne wyglądu. * przystępność poszczególnych barw zależy od regionu.

Połącz się jednym dotknięciem z wykorzystaniem technologii NFC
technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z kabli i eliminuje niełatwe konfigurowanie połączeń. Żeby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań przez łącze Bluetooth®, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do symbolu N na obudowie. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie transmisji strumieniowej można także nawiązać bezpośrednio poprzez Bluetooth®.

Port USB z funkcją odtwarzania muzyki i ładowania
Łatwe odtwarzanie i ładowanie Port USB pozwala na słuchanie nagrań z podłączonej pamięci USB, smartfona, tabletu lub laptopa. Brak zasilania? Żaden problem. Podczas odtwarzania muzyki można jednocześnie ładować tablet lub smartfon.

Kontroluj muzykę za pomocą pilota zdalnego sterowania
Przejmij kontrolę nad muzyką. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia między innymi pomijanie utworów i dostosowywanie poziomu głośności, zezwalając swobodnie cieszyć się doskonale brzmiącym dźwiękiem w zaciszu własnego pokoju.
EAN: 4905524973655
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony CMT-X3CDB
System: Mikrowieża
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 20 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: - Megabass- 7 pasmowy korektor optymalizujący dźwięk
Komunikacja bezprzewodowa: NFC
Złącza: 3,5 mm minijack
Akcesoria w komplecie: Pilot
rozmiary: 34 x 17,3 x 9 cm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.