Menu

Mini piekarnik G3Ferrari elektryczny 35L G10075

Cechy produktu

  • Producent G3Ferrari 

Opis

Piekarnik elektryczny G3Ferrari G10075 wspaniale wytwarzany Gotowanie ulubionych potraw w piekarniku elektrycznym G3Ferrari G10075 jest szybkie i nietrudne. Dzięki kompaktowej konstrukcji, lecz z genialną pojemnością wewnętrzną 35 litrów, dzięki specjalnemu tylnemu pochyleniu, urządzenie to jest w stanie wygodnie utrzymać talerz o średnicy 31 centymetrów.

Najwazniejsze informacje Piekarnik elektryczny G3Ferrari G10075 został wyposażony w wewnętrzne oświetlenie, 60-minutowy timer, dostosowywany termostat od 100 ° do 230 ° C oraz trzy funkcje gotowania (kanon, grill i kompilacja), które zapewniają maksymalną sprężystość używania jednocześnie jako piekarnik pomocniczy, jak i jako alternatywa dla piekarnika do zabudowy.

dopełniające funkcje posiadając piekarnik elektryczny G3Ferrari G10075 będziesz mógł gotować nawet dwa dania jednocześnie: w kilka minut możesz podać przystawkę dla 4 osób i dobre danie mięsne albo rybne dzięki funkcjonalnej funkcji konwekcji ciepła.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.